Як розмалювати глиняну чашку власноруч

Прийшовши до нас у Клуб Сімейного Дозвілля "Ключ" Ви можете зробити чашку декількома способами:

 1. самостійно способом заливання рідкої глини у форму, яка вам сподобається,

 2. виготовлення на гончарному крузі самостійно, якщо вмієте це робити чи бажаєте навчитися

 3. виготовлення на гончарному крузі  з допомогою нашого майстра,якщо не вмієте але бажаєте навчитися,

 4. або взяти вже готовий виріб у нас на поличках, якщо не хочете робити весь процес самостійно.

Найголовніше, що Вам потрібно зробити - це вибрати малюнок, яким будете прикрашати глиняну чашку! Якщо вмієте малювати то зможете малювати одразу на чашці, а якщо не вмієте малювати - то не є проблема! Знаходите в інтернеті малюнок який хочете перенести на глиняну чашку, роздруковуєте або перемальовуєте через монітор на папір, вирізаєте якщо є потреба, та приносите з собою. Накладаєте цей малюнок на вироб  та продавлюєте по контуру. 

Декілька фото з прикладом як перенести малюнок на чашку

11    12

13   14

Так як чашка може бути у стані від сирої до висушеної, залежно від того зробите ви її власноруч  або оберете вже готову. Тому малюнок може бути продавлений як гарно так і ледве помітно. Доводите ті лінії які не дуже продавилися, процарапуєте весь контур малюнку та залишаєте для висихання на декілька днів.

15    16

Потім вироб проходить перший обпал, тут ваша присутність не потрібна, а от покрити вироб молоком можете, за бажанням, самостійно або доручівши нашому майстрові. Замолочена тарілка висохне за 1-2 дні, пройде другий обпал і буде мати приємний терракотовий колір.

На фото нище ми нанесли малюнок олівцем, а потім процарапували контур малюнку. Звісно ж малюнок на серветці на співпадає з малюнком на чашці, але це ж творчість і її потрібно проявляти.

17    18

19   20

Якщо хочете зробити подарунок - то теж варіантів дуже багото просто абстрактний малюнок, малюнок-оберіг, символ-оберіг, побажання, все на що здатна ваша фантазія і ваші здібності. І навіть якщо ви ще не визначилися що і як ви хочете зробити, ми обовязково підкажемо і покажемо декілька прикладів робіт.

От що в нас вийшло

23a   24a

25   26a

Читайте також:  Як зробити кольоровий ангобний розпис  та   Як розмалювати глиняну тарілку власноруч.

 

 

 

 

 

 • Украина г. Киев, ул. Милославская 31
 • с 8.00 до 20.00
 • Телефон:
 • (093)584-45-61
 • Оксана, мастер классы
 • (093)584-45-61
 • Оксана, глиняная посуда
 • (093)584-45-61
 • Оксана, глиняные игрушки