Що можна виготовити у нашому Клубі

1.Глиняна тарілка або миска

Можете зробити самостійно способом заливання чи виготовлення на гончарному крузі або взяти вже готову у нас, якщо не хочете робити весь процес самостійно.

Як можна прикрасити тарілку або миску:

Знаходите в інтернеті малюнок який хочете перенести на глиняну тарілку або миску, роздруковуєте, вирізаєте та приносите з собою. Накладаєте цей малюнок на виріб який попередньо зробите самостійно, та продавлюєте по контуру.  Потім доводите ті лінії які не дуже продавилися та залишаєте для висихання. На слідуючий раз затераїте всі недоліки щоб поверхня була гладка але з малюнком. Тепер можна розмальовувати. Тут також є декілька варіантів. Є ангобний розпис, є розпис поливами, є розпис акриловими фарбами (тільки декоративних воробів без використання на кухні). Всі техніки розпису різні і відрізняються за способом виготовлення, тому всіма подробицями ми поділемомя з вами коли завітаєте до нас!

DSC_0883м DSC_0884м DSC_0885м

На фотографіях вишче ви бачете тарілки з ангобним розписом. Після другого обпалу кольори будуть набагато яскравішими. Приклади на фото нижче.

DSC_0887м DSC_0896м DSC_0892м

Якщо робите вироб для дитини, то можете зробити таблицю множення або абетку, буде дивитися на неї 3 рази на день, так і вивче швидко. Якщо на подарунок - то теж варіантів дуже багото просто абстрактний малюнок, малюнок-оберіг, символ-оберіг, імя, побажання, все на що здатна ваша фантазія і ваші здібності. І навіть якщо ви ще не визначилися що і як ви хочете зробити, ми обовязково підкажемо і покажемо декілька прикладів робіт.

2. Глиняний горщік

Горщік може бути для меду, цукру, солі, лаврового листа, цукерок та навіть для улюбленої квітки.

Як робимо: способом заливання у форму, за допомогою гончарного кругу або берете вже готовий у нас на поличках. Малюнок та колір Ви обираєте за смаком. Це може бути просто рельєфний малюнок та замолочений в молоці горщік, він при обпалювані буде коричневого кольору, або зробити ангобний розпис різними кольорами якийсь малюнок чи надпис-побажання.

Горщік зліплений і розмальований власними руками це гарний подарунок на день народження, свято, просто так щоб зробити приємно дорогій Вам людині. Можна зробити набір з декількох горщіків для всіх членів родини, тата, мами та дітей, діти з кольорових горщіків будуть їсти аж бігом!

І звісно ж улюблені квіти, будь то фіалка, хлорофітум чі кактус.

3. Чашка або кружка

Чашка - це річ якою ми користуємося від 3 до 10 разів на день. І приємніше пити смачний чай чи запашну каву із улюбленої чашки, яку тобі подарувала кохана людина або ти придбав її самостійно для себе. Багато хто з нас дарував чашки друзям та коханим а зараз вже не вважає цей подарунок прийнятним у наш час. Але! Уявіть собі як ви самостійно робите цю чашку, як ви ліпите глину або заливаєте глину у форму, як прибираєте недоліки виготовлення на чашці. Подумайте, що ви хочете написати на чашці, може це буде "Я тебе кохаю" для коханої людини, а може це буде "Мій любий СуперСин" чи " Донька - Красуня", можна побажання написати, а можна і оберіг написати, все це ваша фантазія. Можна зробити тільки замолочену чашку, а можна розмалювати цвітними ангобними фарбами. Найголовніше, що вам потрібно - це виявити бажання прийти! 

Як робимо: способом заливання у форму, за допомогою гончарного кругу або берете вже готову на наших на поличках.

Чашка зроблена власноруч це неймовірно приємний подарунок!

 

  • Украина г. Киев, ул. Милославская 31
  • с 8.00 до 20.00
  • Телефон:
  • (093)584-45-61
  • Оксана, мастер классы
  • (093)584-45-61
  • Оксана, глиняная посуда
  • (093)584-45-61
  • Оксана, глиняные игрушки