Глинотерапія

ГЛИНОТЕРАПІЯ – це дуже цікавий і дієвий вид арт-терапії для відновлення балансу і гармонії людини. Вона дозволяє забезпечити функціонування системи реадаптації та реабілітації. Широка гама технічних прийомів (малювання, ліплення з глини та пластиліну, аплікація, робота з тканинами і т.д.) дозволяє варіюювати в роботі, враховуючи специфіку терапії стресових розладів.

ТРИВОГА, СТРАХИ, ТУРБОТИ, ПРОБЛЕМИ, що ДАВНО ЖИВУТЬ З ВАМИ і ЯКИХ ВИ ХОЧЕТЕ ПОЗБУТИСЬ - УСІ ЦІ ПЕРЕЖИВАННЯ ПРОЛІПЛЮЮТЬСЯ У ГЛИНІ.

З глини можна виліпити, що завгодно. Це може бути образ страху чи відображення предмета чи людини, з якими пов’язані неприємні почуття. Однак, якщо можна виліпити подобу власної проблеми, то можна з нею і справитись – у символічному смислі. Цей виріб можна трансформувати, розплескати, переліпити. У глиняний глечик людина може «скинути» всі негативні емоції, і при випалюванні піч їх знищить. Людина ж, отримавши новий виріб, отримає назад свою енергію в перетвореному вигляді. На саму проблему в такому образі можна поглянути інакше. Так само можна вирішити і психологічну проблему, трансформувавши її, подивившись на неї по-іншому. Скоєні зміни в глині ​​впливають на наше реальне життя. Прожите в несвідомому має пряме відношення до змін в сьогоденні. Людина немов перезапускає механізм сприйняття теми, з якою працює. Активізуєте те, що потрібно саме Вам в даний час - зробити зміни в реальності.

Арттерапія забезпечує можливість катарсичного переживання

Процес розміреної роботи з гончарним кругом заспокоює. Навіть якщо учасник не прагне виготовити якийсь предмет. Суттю стає саме проведення часу з інструментом. Працюючи за гончарним кругом, людина повністю розслабляється, відпускає всі свої проблеми, побоювання, напругу. Просто перебуває в стані «тут і зараз».

Це відбувається як психологічно, так і фізично. Глиняний «масаж» точок на кінчиках пальців дуже позитивно впливає на роботу організму в цілому, синхронізує роботу всіх органі, всіх клітин.

Не менш важливим є почуття успіху. Коли людина бачить, що у неї виходить висловити і відобразити емоції і створити унікальний виріб, взаємодія зі світом стає більш конструктивною.

 

  • Украина г. Киев, ул. Милославская 31
  • с 8.00 до 20.00
  • Телефон:
  • (093)584-45-61
  • Оксана, мастер классы
  • (093)584-45-61
  • Оксана, глиняная посуда
  • (093)584-45-61
  • Оксана, глиняные игрушки